O samoobronie w Klubie Kobiet - zapraszamy!

4 Maj 2015
Kategoria: Bez kategorii 

5 maja o godz. 20.00 w siedzibie Kaszubskiego Instytutu Rozwoju odbędzie się kolejne spotkanie Kościerskiego Klubu Aktywnych Kobiet. Tym razem będziemy rozmawiać o samoobronie, a naszym gościem będzie Paweł Liedtke, trener Kościerskiego Klubu Karate - Do “SEIUNCHIN”. Zapraszamy!

Kolejne spotkanie Klubu Aktywnych Kobiet

31 Marzec 2015
Kategoria: Bez kategorii 

Na kolejne spotkanie Klubu Aktywnych Kobiet zapraszamy w  środę tj. 01.04.2015r. na godz. 17.00 do siedziby KIR. Spotkanie zostanie poświęcone tematyce kaszubskich tradycji związanych ze Świętami Wielkanocnymi, które przedstawi członkini Klubu Pani Beata Jankowska - Prezes Zrzeszenia Kaszubsko - Pomorskiego oddział w Kościerzynie.

Serdecznie zapraszamy

Alleluja!

17 Kwiecień 2014
Kategoria: Bez kategorii 

nowy-coreldraw-x3-graphic2

Serdecznie zapraszamy na II spotkanie warsztatowe dotyczące opracowania strategii rozwoju przedsiębiorczości

11 Grudzień 2013
Kategoria: Bez kategorii 

ZAPROSZENIE

Szanowni Państwo,

Kaszubski Instytut Rozwoju oraz Agencja Rozwoju Pomorza serdecznie zapraszają na drugie spotkanie warsztatowe dotyczące opracowania strategii rozwoju przedsiębiorczości dla powiatu kościerskiego. Na pierwszym spotkaniu przeprowadzono analizę słabych i mocnych stron oraz szans i zagrożeń wpływających na rozwój przedsiębiorczości w powiecie, teraz kolej na opracowanie celów i kierunków rozwoju w perspektywie 2014 - 2020.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy przedstawicieli biznesu, samorządu i organizacji pozarządowych.

Spotkanie odbędzie się 16 grudnia 2013r. w godz.11:00 - 13:00 w Kaszubskim Instytucie Rozwoju w Kościerzynie ul. Świętojańska 10A.

Spotkanie organizowane jest przez Kaszubski Instytut Rozwoju we współpracy z Agencją Rozwoju Pomorza S.A., w ramach projektu „Razem dla rozwoju kościerskich przedsiębiorstw-partnerstwo lokalne na rzecz rozwoju przedsiębiorczości w kontekście zarządzania zmianą gospodarczą” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Zapraszamy do udziału i włączenia się w dyskusję oraz pracę warsztatową. Wierzymy, że spotkanie będzie inspirujące dla Państwa i przyniesie wymierne efekty dla rozwoju powiatu kościerskiego.

Uprzejmie prosimy o przekazanie informacji o spotkaniu i potwierdzenie obecności do dnia 13 grudnia 2013, na adres e-mail: biznes@kir.org.pl lub telefonicznie pod numerem: 58 680 87 63. W razie dodatkowych pytań lub wątpliwości proszę o kontakt z panią Sylwią Gliniecką (nr tel.: 58 680 87 63).

KRZYSZTOFIKI 2013 - zapraszamy na spektakl

11 Wrzesień 2013
Kategoria: Bez kategorii 

Szanowni Państwo,
Serdecznie zapraszam na spektakl teatralny w reżyserii Krzysztofa Kaczmarka pt. “Tajemnicza skrzynia”. Opowiada on historię utraconego Świata pełnego ładu i porządku, miłości i przyjaźni. Główni bohaterowie bajki  Magda i Pirko kierowani nieposkromioną ciekawością, wbrew zakazom otwierają tajemniczą skrzynię. Na Świat wypuszczają nieznane dotąd zjawy: Ból, Kłamstwo i Złość. Dziwne stwory burzą harmonię i zgodę w pięknym Świecie. Bohaterowie staczają z nimi walkę. Jednak ponowne uwięzienie
stworów jest niemożliwe. Zjawy ruszają na podbój Świata. W ten sposób zostaje ukarane nieposłuszeństwo dzieci. Ratunek przynosi Wergilian – uosobienie dobroci i miłości, wnosząc Nadzieję, która pozwala optymistycznie spoglądać w przyszłość i pomaga na codzień staczać walkę z Bólem, Kłamstwem, Złością. Przedstawienie wzbogaca piękna muzyka, piosenki, fantastyczne układy taneczne oraz liczne efekty akustyczno – wizualne. Został on przygotowany przez uczestników warsztatów teatralnych
?Krzysztofiki? organizowanych od  sześciu lat przez Kaszubski Instytut Rozwoju w Kościerzynie. Przez niecałe trzy tygodnie 31 osobowa grupa dzieci i młodzieży uczestnicząc w letnich warsztatach, przygotowała pełne ekspresji widowisko,  zapierające dech w piersiach, wywołujące moc emocji. Widzowie wypełniający po brzegi Salę Widowiskową im. Lubomira Szopińskiego na lipcowej  premierze, nagrodzili gorącymi oklaskami młodych aktorów, domagając się wielokrotnych bisów.
Polecam spektakl z całego serca
Alicja Kirstein

plakat-koscierzyna-wrzesien-page-001

Następna strona »

Biuletyn

Biuletyn Kaszubskiego Instytutu Rozwoju Biuletyn Kaszubskiego Instytutu Rozwoju
 • Kontakt

  Kaszubski Instytut Rozwoju
  ul. R. Traugutta 7
  83-400 Kościerzyna
  tel./fax. +48 58 680 87 63
  tel. kom. 516-310-978
  www.kir.org.pl
  Email: biuro@kir.org.pl

  Konto: Bank PEKAO SA
  Nr: 33 1240 3783 1111 0010 2950 3073
  KRS: 0000096847
  REGON 192712444
  NIP: 591-15-52-244

  Aby się skontaktować można skorzystać z tego formularza.